Referencie klientov

Peter P.

Som veľmi spokojný s tým, že som zveril predaj mojej nehnuteľnosti tejto realitnej kancelárii. Od prvého stretnutia som vedel že sú to profesionáli vo svojom odbore. Dohodli sme si stretnutie na ktorom sme si detailne prešli podmienky predaja a realizácia predaja nehnuteľnosti prebehla do jedného mesiaca. Ak budem do budúcna potrebovať využiť služby realitnej kancelárie určite sa obrátim s dôverou na túto realitnú kanceláriu a budem ich odporúčať aj svojim známym. Prajem veľa úspechov.

Pavol a Lenka

Potrebovali sme urýchlene riešiť predaj bytu a tak sme po odporúčaní známych oslovili realitnú kanceláriu Alfa Financie. Páčil sa nám prístup makléra, ktorý nám zabezpečil rýchly predaj a taktiež podporu pri formalitách spojených s predajom. Sme veľmi spokojní. Do budúcna plánujeme využiť aj ich finančné poradenstvo nakoľko aj v tejto oblasti nám poskytli cenné informácie.

Peter Š.

Už dlhšie som hľadal vhodnú nehnuteľnosť, ktorá by naplnila moje predstavy o bývaní. Našiel som pekný prerobený byt a tak som zavolal maklérovi, ktorý sprostredkovával predaj tejto nehnuteľnosti. Jeho vedomosti o predávanom byte boli naozaj veľmi dobré a tak ma oslovil nielen stav bytu ale aj jeho skvelý prístup. Teraz som vlastníkom daného bytu a veľmi sa teším že som sa takto rozhodol. Ak by som mal hodnotiť služby a odbornosť realitnej kancelárie tak by som dal plný počet hviezdičiek.